AstroHerbalizm + Medikal Astroloji ile Sağlık Rehberliği

Mevcut rahatsızlık, sorunları için bitkisel desteklere başvurmak isteyip hangi bitkilerin ilgili süreçte kendisine iyi geleceğini bilmeyen kişiler için astrolojik haritalarına uygun bir karışım -tarif- hazırlanır. Yaşanılan sağlıksal durumun ardındaki enerji astrolojik olarak tespit edilerek paylaşılır.

AstroHerbalizm Neden Önemli?

Herkesin kendine özel bir haritası vardır ve herkes kendi haritasının frekansına cevap verecek şekilde yaratılmıştır. Duygusal ihtiyaçlarımız için Ay burcumuza uygun karşılık gelen insanlara, deneyimlere ve diğer şeylere ihtiyaç duyduğumuz ve başka burçsal, arketipsel durumların duygusal alanımızı beslememesi gibi sağlığımız için de bize uygun bir yaklaşım sunulması çok önemlidir.

İşte bu yüzden her bitki herkese aynı etkiyi yapmaz. Birisine iyi gelen bir “ilaç” bir diğer insana iyi gelmeyebilir. Bütün bunların ardında yatan, kişinin özgünlüğüdür. İnsan kendi özgünlüğüne özel desteklere başvurduğunda normalden çok daha verimli sonuçlar alabilir.

AstroHerbalizm sayesinde, sizin için hangi doğal desteklerin daha verimli olacağını keşfederiz. Bu deneyim, sadece sizin kendinize özel destekleri öğrenmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizin de özel ve özgün bir yaradılış olduğunuzu daha iyi fark etmenizi sağlar.

Seans ücreti: 600₺ (Ücrete terkibi hazırlamak dahildir, bitkiler dahil değildir. )
Süre: 45 dakika (ortalama)

Tek başına tedavi maksadı güdülmez. Sürecinizi destekleyici ve güçlendiricidir.

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close