Hawkins Bilinç Analizi ve Rehberlik Seansı

Özet: Yaşamsal gücünüzün temelini oluşturan bilinç mertebenizin analizini içermektedir. Bu analiz ile, şu anki bilincinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. “Mertebenizi ifade edebiliyor musunuz? Yoksa ışığınızı kısarak onun altında mı davranıyorsunuz?” anlayabilirsiniz. Böylelikle kendi alanınızda merkezlenmeniz kolaylaşabilir. Kendi mertebenizin duygu/düşünce alanına entegrasyonunuzu geliştirerek, dışarıdan sizi düşük mertebelerin düşünce şekilleri ile aşağı çekmeye çalışabilecek tüm verileri elimine edebilirsiniz (yakınınız olan insanların fikirleri, haberler, film/dizi, yaşadıklarınız vb.).

İnsanın kendi bilinç mertebesini bilmesi günümüzde bilhassa önemlidir. Çünkü dışarıdan alanımıza akmaya çalışan veri trafiği çok daha yoğun. Hal böyle olunca da kendimize ait frekansı, düşünce alanını toplamak daha ciddi bir iş. Bilip bilmeden zihni programlayarak aşağıya çekmeye çalışan düşük bilinç verileri/kayıtları nedeniyle herkes her şeye benzer tepki vermeyi normalleştirmiş durumda. Oysa bilinç mertebelerini öğrendiğimizde anladığımız ilk şey, her bilincin şeylere farklı bir cevabı olduğudur. Dolayısıyla, kimsenin doğru olarak bildiği bir diğeri için aynı olamaz.

Ayrıca, daha üst perspektiflere şahit olmak iyi olsa bile, kendi mertebemizin deneyimlerine daha çok odaklanarak dengeli bir yükseliş deneyimlemek için de bu farkındalığa sahip olmamız değerlidir.

Nitekim, henüz insanın mertebesinin belli bir titreşimi edinmesi için arada daha başka kademeleri deneyimlemesi gerekirken çok daha üstün işleri yapmak zorunda hissettirildiğinde de, büyük sorumluluk ve yük yüklenmiş, altında ezilmiş hissedebilir.

Öğrencinin kendi mertebesinin çok altında veya çok üstünde bir sorumluluk üstlenmesi, şu anki taşıdığı bilincin misyonu üzerindeki farkındalığını azaltabileceği için, rehber/öğretmen gözetiminde ilerlemek kadim öğretilerce çokça önemsemiştir.

Bilinç Kalibrasyonlarının ölçümü nereden çıkmıştır?

Kendisi de bir Sedona Metod uygulayıcısı olan Dr. David R. Hawkins, sistemin ileri seviyesinin konusu olan bilinç mertebelerini daha pratik bir şekilde gözlemleme ve hayatımızda kullanabilme imkanı tanımıştır.

Dr. Hawkins’in araştırmalarına göre, var olan her şeyin ölçümü yapılabilmektedir. Okuduğumz kitaplar, dinlediğimiz müzikler, bir bilginin yüksek mi yoksa düşük bilince mi hizmet ettiği, hakikati mi yoksa bir yalanı mı ifade ettiği, sağlıklı mı yoksa sağlıksız mı olduğu, bizim yükselişimize hizmet edip etmediği…

Hayatımızdaki insanlarla olan titreşimse/bilinçsel etkileşimimizi anlamak adına, aile üyelerinin bilinç yapısını anlamak ve kimden neyi beklemenin daha isabetli olduğunu anlamak hatırına da bilinç kalibrasyonlarını bilmenin önemi açıktır.

Bilinç Kalibrasyonlarını yaparken önceliğimiz nedir?

Elbette bizler, bu analizi yaparken her şeyden önce kendimizi merak ederiz. Kendimizi mertebemizde merkezleme konusunda eğitiriz. Bilinç kalibrasyonumuzu insanlara söylememek bu noktada önemseriz. Nitekim bu sayede bunu kendimizi övmek, yüceltmek için kullanmadığımız konusunda duruşumuzu sağlamlaştırırız. Ki, bilinç mertebeerinin paylaşımı bizim veya diğerlerinin kalbini-şevkini kırabilir. Dr. David R. Hawkins, bize bunu öğretirken kendi mertebesini söylememiştir ve bunu bir tür ego ile kullanmamız konusunda da uyarısını yapmıştır.

Çünkü önemli olan ne mertebede/bilinçte olduğumuzdan çok ona uygun davranabiliyor oluşumuzdur.

Dolayısıyla bu analizi talep ederken kalbinizdeki heyecanı yatıştırın. Herhangi bir beklentiye girmeniz, kendinizi daha önce bir şekilde tanımlamış oluşunuz, burada karşılığını bulmak durumunda olmayabilir. Bu analiz size sizin düşüncelerinizi onaylamayı vaat etmez, ancak kendinizi objektif bir gözle okuyabildiyseniz öyle de olabilir.

Bu seansta;

İlk etapta, kendi bilinç mertebenizi, onun bu realitedeki misyonunun, katkısının ne olduğunu konuşabiliriz. Ve bilinç mertebesinde ilerlerken yolda nelere dikkat etmenizde yarar olduğunu, hangi enerjetiği daha çok merkeze almanızın önemli olduğunu ele alabiliriz.

Ve bu seansı birkaç aşamada talep edebilirsiniz:

  1. Aşama: Kendi mertebenizi ve onun enerjetiğini, bilgisini nasıl kuşanabileceğiniz, nasıl bir sonraki aşamaya geçebileceğiniz üzerine.
  2. Aşama: Kendi mertebenizi – bilinç kalibrasyonunuzu- öğrendikten, bir süre gereken ödevleri yerine getirdikten sonra ne durumda olduğunuzun tekrar ölçüm ile tespiti ve süreç üzerine.
  3. Aşama: Hayatınızdaki insanlarla ilişkilerinizdeki duruşunuzu keşfedeceğiniz, yakınlarınızın mertebesinin sizinle uyumunun nasıl olduğunu öğrenebileceğiniz ve bu bireylerle nasıl sağlıklı iletişim kurabileceğiniz üzerine. (Doğrudan bilinç kalibrasyonlarını ifşa edemeyiz.)
  4. Aşama: Hayatınızda düzenli tükettiğiniz ürünlerin, alışkanlıkların, hobilerin vb. ölçümlerini keşfederek sizin için gerçekten yararlı olup olmadıkları üzerine ve nasıl bir yaşam biçimi, nasıl bir beslenme uygulamanın daha yararlı olabileceği üzerine.

Her seansta, yolculuğunuza ve o esnada yaşadığınız zorluklara/blokajlara, bilinç tekamülü perspektifinden bakarak anlamayı kolaylaştırmamız önceliklidir.

Seans süresi: ortalama 1 saat
Seans ücreti: 900₺

Görüşmeler Zoom üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Işık olsun.

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close