Koruyucu Meleklerinle Harita Şifalandırma Seansı

Özet: Haritanızın hakikatini yaşamanız hatırına, önemli görünümlerin şifalandırılması hatırına ökült -daha derin ruhsal alanı araştıran- astroloji bilgilerinin ışığında tanıştığımız koruyucu meleklerin pratik olarak hayatımızda nasıl bir rolü olabileceği hakkında aldığınız bir rehberlik seansı. Bu çalışmayla, kendi koruyucu meleklerinizin ve destek alabileceğiniz meleklerin isimlerini öğrenecek ve nasıl doğru telaffuz ederek zikredildiğini keşfedeceksiniz.

Sizin ve tüm insanlığın kendine özgü koruyucu melekleri olduğunu biliyor muydunuz?

Nasıl ki her insanın belli yoğunlukta merkezlendiği 12 ayrı burç misyonu -yazılımı- mevcutsa, aynı şekilde bu 12 burcun yolunu destekleyen 72 ayrı görevli melek -enerji programı- vardır. Bu 72 görevli varlıktan kişinin Güneşsel ihtiyacına/misyonuna has olanları doğrudan kişiye tanımlanmıştır ve o misyonu gerçekleştirmesi hatırına alanında bulunmaktadır.

Güneşimiz, astrolojik anlamıyla öz benliğimizdir. Ve bu benliğin en saf ifadesini gerçekleştirebilmemiz için onun bilincini her seferinde bir üst aşamaya taşımayı amaçlarız.

Güneşimizi -benliğimizi- en yüksek bilinçte ifade edebilmek, varlığımızın en temel maksadı/arzusudur.

Koruyucu/Rehber Melekler, yaşamımızda bizi biz yaptığına inandığımız, kendimizi tanımladığımız Güneşsel iyi veçhelerin ve ideallerin inşasında bize içsel olarak güç veren desteklerdir.

Onlar doğru akışa geçebilmemiz için irademize müdahale etmeksizin kalbimize fısıldar ve öyle bir seçim olduğunu hatırlatırlar.

Yaşam planımızda çözmek + devamlı hatırlamak için burada olduğumuz konularda adanmaya bilinçli olarak hazırsak, meleğimizle -hakikatimizin saf bilinciyle- bağlantı kurmayı seçebiliriz.

Kendi pratiklerim ve araştırmalarımın sonucunda, yalnızca kendi -Güneşsel- koruyucu meleğimizin ötesinde, haritamızda şifalanmaya veya güçlenmeye ihtiyaç duyan diğer alanları temsil eden meleklerle de çalışabileceğimiz bilgisi ortaya çıktı.

Dahası, şifalanmaya veya güçlenmeye ihtiyaç duyduğumuz konuların meleklerine sahip spesifik insanların da aynı şekilde üzerimizde o meleklerin şifasını gösterebildiği anlaşıldı. (Bilhassa o meleğin niteliklerini artık taşımaya başlamış olan insanlar bu etkiyi tam manasıyla sağlamaktadır.)

Eğer bir insan Güneşini iyi bir şekilde temsil ediyorsa (kendini gerçekleştirme yoluna benliğini adıyorsa), o zaman o meleğin niteliklerini daha iyi temsil edebilir.

Ama henüz Güneşini iyi bir şekilde temsil etmiyorsa o zaman onu gerçekleştirmek için ihtiyacı olan nitelikleri meleğinden destek alarak geliştirebilir.

Nihayetinde insan kendini gerçekleştirdiğinde, o meleğin temsil ettiği niteliklerin taşıyıcısı olur.

Yani kısacası: Melek olur.

Bir insanın kendisi olarak dünyaya hediyesi budur.

Kendisi olan insan, melekleşir.

Çünkü böyle birisi -fiziksel, zihinsel, ruhsal- varlık bütünlüğünü kendinde bulabilir. Ve melek niteliklerini -melekelerini- çevresiyle paylaşabilir.

Bu çalışma, sırasıyla alınan 3+1 aşamadan oluşmaktadır ve her aşama kendine has bir seanstır. Seanslar ortalama 30 dakikadır.

 1. Aşama Seansı:
  Kendi koruyucu meleklerinizin isimlerini, niteliklerini ve onların desteğinden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenirsiniz.
 2. Aşama Seansı:
  Haritanızda şifalanmaya veya geliştirilmeye -aktivasyona- ihtiyaç duyan alanları destekleyebilen melekleri öğrenirsiniz.
 3. Aşama Seansı:
  Güncel olarak zorlanmanıza neden olan gezegen geçişlerini destekleyici melekleri öğrenirsiniz. (İhtiyaç oldukça tekrar edilebilir)
 4. Bonus Aşama Seansı:
  Hayatınızdaki insanların (ve/veya sevdiğiniz ünlülerin) başlı başına hayatınızda bulunarak bile sizi -melekleri aracılığıyla- hangi alanlarda desteklediğini öğrenirsiniz. (Her seansta akışa göre 2-3 kişiyi ele alırız.)

Seansları yalnızca ilgili sırayı takip ederek alabilirsiniz.

Ücretlendirme:
450₺
(ilk seans 333₺)
4 Seans: 1.500₺


Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close