Kundalini Reiki Millenium Eğitimi

“İlahi Annenin gücü, yalnızca onu kazanan kişilerde uyanır…
Kundalini, mistik ateş diye de bilinir ve Muladhara -Kök- Çakra’da atıl bir şekilde bekler ya da uyur. O, elektriksel-ateşli ökült güç, tamamen organik ve inorganik maddenin altında yatan büyük el değmemiş güçtür. Elektrik, manyetizma, merkezcil veya merkezkaç kuvveti gibi maddi bir kuvvet değildir. Shakti veya kozmik güç, ruhsal bir potansiyeldir. Gerçekte şekli yoktur. Altı merkez (çakra) Kundalini Shakti’nin başın tepesine (tepe çakraya) kadar yükselmesi ile açılır. Kundala “sarmal” demektir, Onun bedendeki hali sarmal halde bekleyen bir yılan gibidir. O nedenle Kundalini denilir.”
– Swami Sivananda

Normal şartlarda, Kundalinin uyanışı ya “tesadüfi”dir ya da uzun süre gerektiren meditasyonlarla ve yoga pratikleriyle mümkün olabilmektedir. Bazı insanlar bir miktar uyanmış Kundalini ile doğarlar ve o nedenle çağın fikirlerinden çok daha aydın, dönüşüm getiren, büyük bir güce sahip olurlar. Bilhassa empatlar ve yıldız tohumlarının kundalini enerjisi ile bağlantıları çok daha yoğundur ama kontrolsüz açılması ve enerji bedeni üzerinde bilinçli davranılmamasından dolayı yan etkiler baş gösterir. Bedende kontrolsüz bir güç ortaya çıkar ve bunun topraklanmasında zorluk yaşanır.

Kundalini Reiki, Reiki meleklerinin ve yükselmiş üstat Kuthumi’nin koruyuculuğu sayesinde, bu gibi yanlış açılmış ve hasar yaratmış durumu dengelemesinin yanında, herkesin Kundalini merkezini sağlıklı bir şekilde uyandırmasını mümkün kılar.

Sağlıklı uyandırılmış bir Kundalini, Dünya Annemiz ile bağlantımızı güçlendirir, böylelikle daha iyi topraklanmayı ve fazla enerjinin dengeli şekilde iletimini mümkün kılar.

Topraklanma sorunu yaşayan kişiler için ilaç gibi çalışır; Kundalini uyanışı, kök çakra uyanışıdır bu sayede Kök Çakra temelli sorunlar şifalanmaya başlayabilir. Böylelikle kişi kendini daha güvende, desteklenmiş, topraklanmış hisseder.

Kundalini enerjisi, Kök Çakra’dan Tepe Çakra’ya doğru yolculuğuna başlayarak, ruhsal tekamül yolundaki kişiyi destekler.

Kundalini Reiki -Millenium- Ole Gabrielsen’in kadim bir sistemi insanlığa günün titreşimlerine uygun, daha basit bir şekilde tanıttığı inisiyasyondur. Geçmişte 3 aşamalı iken, zamanın titreşimlerinin, dünyanın ve insanlığın titreşimlerinin yükselişi ile tek seferde verilebilir olmuştur.

Bu eğitimi/inisiyasyonu;

 • Daha önce hiçbir enerjiye inisiye olmadıysanız bile alabilirsiniz. Elbette titreşim düzeyiniz hali hazırda ne kadar yüksekse bu inisiyasyondan o kadar verim alacaksınızdır. Bu nedenle bu eğitim yalnızca Kundalinisi harekete geçmiş olan 200 bilincinin üstündeki kişilere öneririm.
 • Daha önce 3 aşamalı olarak Kundalini Reiki’ye inisiye olduysanız, bu güncellenmiş öğretinin aktive ettiği ek enerji kanallarından faydalanmak hatırına bu inisiyasyonu alabilirsiniz.
 • Şayet Kundalini enerjiniz aktif ama kontrolsüz bir şekilde size ve çevrenize zarar vermekteyse bu inisiyasyonu almanız önerilir. Birçok kişi yanlış açılmış kundalinin etkilerini bu inisiyasyon ile sağalttığını bildirmiştir.

  Bu sistemin hem kendine hem başkalarına enerji terapi uygulama imkanları çoktur ve bunları da ders esnasında öğrenirsiniz. Şimdi burada sadece kendi adıma en önemli gördüğüm noktalara değinmiş oldum.

  Bu ders, ilk defa enerjiyle tanışanlar için açık ve uygulanabilir olması hatırına Ole Gabrielsen’in öğrettiklerine ek olarak bedenin enerji alanına dair bilgiler de içermektedir. O bakımdan ders süremiz daha uzun.

Kundalini Reiki Millenium’un kendi bilgilerinin öncesinde, 1-2 saat kadar Çakralar, Bilinç Tekamülü ve Kundalini’nin kadim anlamları üzerine detaylı bir sunum gerçekleştirilir. Bu nedenle aynı anda iki ayrı eğitim almış gibi olursunuz.

Kundalini Reiki eğitiminin ayrıca kendi ekstra inisiyasyonlarını da teslim alırsınız:

 • Pırlanta Reiki
 • Kristal Reiki
 • Doğum Travması Reikisi
 • DNA Reikisi
 • Konum Reikisi
 • Geçmiş Yaşam Reikisi

Eğitimi alanlara hem Türkçe hem İngilizce orijinal kitapçık iletilir.

Eğitim Bedeli: 600₺

Bir sonraki eğitime kayıt için buradaki formu doldurabilirsiniz.

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close