Mini Astrolojik Danışmanlık

Bu analizler ile haritanızdaki belli başlı bir yerleşimi detaylı olarak irdeleyebilmekteyiz. Nitekim her bir gezegen başlı başına bize bir hikaye anlatmaktadır ve bu hikayeyi bizzat kendisine odaklanarak dinlemek çok daha ince bir farkındalık kazandırabilmektedir.

Ben bunu genellikle ilgili gezegenin kritik geçişlerinde duyuruyor olsam da siz de bana özellikle merak ettiğiniz belli bir gezegensel yerleşim üzerine talepte bulunarak gelebilirsiniz.

Mini Analiz için seçenekler:
* Güneş (Bu hayattaki ulaşacağınız nihai durağı ve varoluş nedeninizi görün. Otorite ve babanızla ilişkinizin mekanizmasını keşfedip şifalandırın.)
* Ay (Güvende, kollanmış hissettiğiniz kaynağı keşfedin. Annenizle ve içinizdeki anaç-dişil doğayla irtibatınızı anlayın, şifalandırın)
* Venüs (ikili ilişkilerinizin ardındaki mekanizmayı öğrenip ilişkilere yaklaşım biçiminizi şifalandırmayı öğrenin.)
* Merkür (sosyal hayatınızda kendinizi dinletebilmeniz için ve insanlarla doğru yerden iletişim kurabilmek için kendinizi tanıyın. Sesinizin gücünü keşfedip şifalandırın.)
* Mars (Size güç, cesaret, özgüven veren alanı öğrenin, kendinizi zayıf hissettiğiniz alanlarda nasıl gücü elinize alabileceğinizi bilerek ilk adımı atın.)
* Satürn (kendinizi sağlam, temelli, yetkin hissettiğiniz alanı bulun. Başarılı hissetmek için size en uygun yaklaşımı öğrenin.)
* Ay Düğümü (Yaşam misyonunu geçeceği alanı, öğretiyi tanıyın, nereye varacağınızı bilerek hayatta emin adımlarla ilerleyin.)
* Chiron (Şifalandırdığınızda tamamlanmış hissedeceğiniz alanı bulun, başkalarına katkı olabileceğiniz ve bu şekilde kendinizi besleyeceğiniz şeyleri öğrenin.)
* Karma (Karmik şifayı sağlayacak alanı keşfedin. Size destek olacak insan profilini, bilgi kaynağını, enerjiyi öğrenerek onu yaşamınızda farkındalıkla ağırlayın)

Her bir yerleşimin Doğum Haritanızda diğer gezegenlerinizle kurduğu ilişkiyi öğrenmenizin yanısıra, bulunduğumuz zamanda ve önümüzdeki aylarda gireceği etkileşimler ile hayatınızı nasıl etkileyebileceğini de irdeliyoruz. Bilhassa da, Retro ve Tutulmalar gibi önemli zamanlardaki durumunu inceliyoruz.

Ortalama 30-45 dakikalık seanslardır.

Seans bedeli: ₺500

3 thoughts on “Mini Astrolojik Danışmanlık

  1. Retro zamanlarında Merkür ve Mars analizleri ile farkındalık yoluma ışık tuttuğunuz için onlarca teşekkürler… Retro döneminin etkisinden öte, doğum haritamdaki etkileri – burç ve evler açısından yorumları, diğer gezegenler ile etkileşimleri – ve yakın tarihteki enerjisel etkileri hem aldığım notlar hem de ses kaydı ile arşivime eklemiş oldum. İçinde bulunduğum ruh hallerini – özünde göksel enerjileri- anlamlandırmak ve etkilere uyanmak adına yardımcı oldu. Mutlaka tavsiye ederim, tüm gezegenler için edinilesi bir analiz.

    1. Mars retro sürecinde aldığım mini analiz, aslında mini demek biraz haksızlık olur gayet dolu dolu bir analizdi, ☺️her daim bana çıkarımlarda bulunacağım bilgiler verdi. İnsan doğum haritasının potansiyeli bilince neyi neden yaptığını ya da yapamadığını (ay – mars karesinden mesela) daha iyi anlamlandırabiliyor. İnsanın kendini kabule geçmesi de burada başlıyor.

  2. Chiron analizi gercekten cok aydinlatici bir analizdi. Donup donup dinliyorum. Her dinleyiste baska bi baslik one cikiyor ve hayatimda onun gozlemini yapiyorum. Yarani bilip ne yapacagini bilememenin verdigi caresizmissin algisini kirip, iyilesmenin yollarini kesfetmek cok kiymetli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close