Bütünsel Enerji Terapisi

Bütünsel Enerji Terapisi Nedir?

Enerji terapisi bir alternatif tıp uygulamasıdır ve evrensel enerjilere kanallık bilgisine, açıklığına sahip bir terapist tarafından uygulanır.

Serkan Önder’in 10 yıllık tecrübe ve donanımından istifade ettiğiniz bu çalışmada Reiki en temel aracımızdır. İhtiyaç durumunda, başka enerji sistemlerine danışılabilir. Sizin için en uygun yöntem durumunuza göre değerlendirilip uygulanır.

Çalışmanın Amacı:

Koruyucu ve kuvvetlendirici etkiler elde etmek esas alınır. Bu çalışma ile, bağışıklığı desteklemek, enerji alanını beslemek ve kuvvetlendirmek, eterik/sağlık bedeninde biriken negatif ve artık enerjilerden arınmak ve bölgesel sorunların bütün bedeni etkilememesi için önlem almak mümkündür. Bütün beden üzerinde ruhsal-zihinsel-duygusal-fiziksel seviyelerdeki yansımalar üzerine çalışılır. Bütüne çalışmak elbette ki daha derin sorunların şifalanması noktasında yavaş bir ilerleme gösteriyor gibi görünebilir, ama bütünsel ve düzenli gerçekleştirilen seanslar sayesinde danışanın mevcut sorunlardan dengeli bir şekilde özgürleştiğini görmek mümkündür.

Çalışma Detayları:

Bütün beden baştan aşağı enerji ile taranır. Tolare edebileceğiniz yoğunlukta bir enerji aktarımı gerçekleştirilir. İhtiyaç olan noktalar öncelik alınır, zayıf çakralar, merkezler arındırılır ve beslenir.

Bu yazıyı okuduğunuz süreçte; Aura Güçlendirme (30 dakikalık seansta) ve Duygusal Özgürleşme (1 saatlik seansta) çalışmanın kapsamındadır; aura güçlendirme sayesinde enerjinin 1 hafta kadar aurayı desteklemesi sağlanır, duygusal özgürleşme sayesinde arka plandaki duygusal blokajlar arındırılır.

Çalışma uzaktan gerçekleştirilmektedir.

1 seans: 700₺ (1 saat) veya 600₺ (30 dakika)
3 seans: 1.995₺ (1 saat) 1.750 (30 dakika) ~ %5 indirimli

Artık gerçekleştirdiğim enerji çalışması 30 dakikada 1 saatlik terapi etkisi yaratabilmektedir ama 1 saatlik çalışmayı öneririm, zira bu sayede çok daha uygun bir ücrete Duygusal Özgürleşme çalışmasını da almış olursunuz. Son yarım saat içinde çok şey değişebilmekte ve çifte terapi etkisi yaratabilmektedir.

16 yaşından küçük tüm çocuklara %50 indirimlidir.

Reikinin iyileşme sürecini
desteklediği bilinen bazı hastalıklar

  • kanser
  • kalp hastalığı
  • kronik ağrı
  • kısırlık
  • nörodejeneratif hastalıklar
  • otizm
  • bitkinlik

Minnesota Universitesi’nin yaptığı araştırmalara göre Reiki seansı alan insanlar genellikle seanstan sonra şöyle şeyler söylüyor:
“Gerçekten tazelenmiş hissediyorum ve daha temiz bir zihinle düşünüyorum.”
“Galiba uyuyakaldım.”
“Ellerinin o kadar ısındığına inanamıyorum!”
“Masaj yaptırmaktan çok daha rahatladım.”
“Baş ağrım kayboldu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close