Psikolojik Astroloji Destekli ThetaHealing

Natal ve Transit haritadaki negatif inançlar, tetikleyiciler tespit edilir ve pozitif inançların his yüklemesi yapılır. Böylelikle, henüz kendinizin dahi bilmediği -bilinçaltındaki- negatif ya da bloklayıcı hislerle fiziksel alanda yüzeye çıkmadan önce ilgilenilmiş olunur.

Bu çalışma neden önemli?

Biliyoruz ki, yaşamımızdaki her şey neye inandığımızla ilgili. İnançlarımız, kendimizi neye açık hissettiğimizi ve neye kendimizi kapattığımızı belirliyor. Bir insanın mutlu olmasının ardında, ona hizmet edecek, yaşam amacına ulaşmasına katkı olacak inançları vardır. İnsanlarla ilişkimizde, doğayla ilişkimizde, kainatla ilişkimizde, iş ilişkimizde her şey inançlarımıza çıkar.

Haritalarınızı Psikolojik Astroloji perspektifi ile ele aldığımdan dolayı bu çalışmada, sizlerin nasıl inançlara sahip olduğunuzu, hangi alanlarda size zarar veren inançların olduğunu, pozitif inanç -gelişim- potansiyelinin önünde duran blokaj inançların tespitini yapmış oluyoruz.

Bu inanç tespitlerini yapmamızın ardından, bunu şifalandırmanın pratik yollarından biri olan ThetaHealing His Yüklemelerini kullanıyoruz. Bir şeyin hissine sahip olmak, onu başarmanın başıdır. Zira bu sayede sizdeki blokajı temizleyecek içsel bilgiye sahip olursunuz.

Bunun doğrudan bir müdahale çalışması olmadığını anlamanızı isterim. Doğrudan müdahale için her bir inanca -yani arkaplanındaki korkuya- teker teker eğilmemiz yani o konuyu iyice kazmamız gerekir, onu da ancak bir ThetaHealing Seansı ile yapabiliriz. Burada ise inançları temizlemek yerine, o inançları iyileştirmenin en önemli adımı olan His Yüklemelerini yapıyoruz. Yanısıra da herkeste olmasının önemli olduğu bazı Evrensel His Yüklemelerini yapıyoruz. Kendinizi daha üst bilinçlere ve olasılıklara açabilmeniz için destekleyici bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Seans ücreti: 675₺
Süre: 30 dakika (ortalama)

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close