ThetaHealing Seansı

Online görüşme ile korkuların ardındaki kaynak, psikoterapi yöntemiyle araştırılır ve ilgili kaynaklar enerjetik olarak temizlenilir.

Theta Healing Nedir?

“ThetaHealing, 1994 yılında Vianna Stibal tarafından oluşturulan ve insanların sağlık, zenginlik veya sevgi hedeflerine ulaşmalarını engelleyen sınırlayıcı bilinçaltı inançlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir kendi kendine yardım yöntemidir.”

ThetaHealing yöntemiyle birçok konuya değinilebilmektedir. Konuların ardındaki inanç kalıplarının tespit edilmesi ve ardından İlahi Kaynağa bağlanarak bu kalıpların temizlenmesi sağlanır.

Hepimizi hayatta ilerlemekten geri tutan bazı blokajlar, inanç kalıpları mevcuttur ve bunları çözmeden onlarsız yaşamanın nasıl bir his olduğunun bilincinde olmayız. ThetaHealing’in o yüzden belki de en güzel yönü, bize hissini bilmediğimiz konuların hissini yükleyebilmesidir. Buna kısaca “His Yüklemeleri” denmekte.

His Yüklemeleri sayesinde kendimizi daha üst gerçekliklere açmamız kolaylaşır. Bu, bilincin yükselişi için elzem bir aşamadır. Biliyoruz ki, insanın fiziksel olduğu gibi bir de süptil bedenleri vardır. Bunlar sırasıyla; fiziksel, eterik, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerdir.

İnsan yaşamını destekleyen, insanın tekamülünü sağlayan Kozmik Enerji, yukarıdan aşağı doğru bir yol izler; Her şey ilk önce ruhsal bir bilgiyken (enerjiyken) yeryüzünde bedenlenmek için belli aşamalardan geçmek zorundadır.

Dolayısıyla bir insanın fiziksel dünyada belli bir değişim gerçekleştirebilmesi için, ilk önce zihinsel katmanda -spesifik konusuyla- ilgili entelektüel bilgiye sahip olması gerekir ve ardından o fikrin nasıl hissettirdiğini tüm varlığında deneyimleyebilmesi gerekir. Nihayetinde duygusal -hissel- katmanda gerçekleşen aktivasyonun ardından enerji, bedene yerleşmeye başlayabilir.

Bu ne kadar uzun bir yolculuk gibi görünse de aslında hali hazırda blokajsız olduğumuz konularda bunu her gün yapmaktayızdır. Ama blokaja sahip olduğumuz konular için o konuyla ilgili fikre sahip olunsa bile hisse sahip olmak zor olmaktadır.

Zor olmasınınsa tek sebebi, geçmişte edindiğimiz inançlarımızdır. Negatif inancın birazcık gevşemesi, gücünü yitirmesi bile Hissin bedene akması sürecini başlatmaya yetebilmektedir ve sonucunda enerji tüm katmanlarda kendisini gerçekleştirmiş olmaktadır.

Seanslarımızda, sizi hayatınızda bloke eden, ilerlemekten geri tutan, ilişkilerinizde partnerinizle doğru yaklaşımı bulmanızı engelleyen hangi blokajlar varsa odaklandığımız konuya özel “psikolojik kazma” işlemi sayesinde ortaya çıkarılır ve bunlar teker teker temizlenir, ilgili his yüklemesi gerçekleştirilir.

ThetaHealing daha çok psikoloji odaklı bir sistem. Korkuların kazılması, temelinin tespit edilmesi ve o korkuyu aşmak için ihtiyaç olan destekleyici hissin yüklenmesi önemli aşamalarıdır.

His Yüklemesi: ThetaHealing ile anda şifanın, anda inanç değişiminin mümkün olduğunu, güvenli olduğunu, nasıl ve ne zaman olduğunu bilmek istersen Evet de.

Seans ücreti: 675₺
Süre: 45 dakika

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close