Kozmik Elmas Mor Alev İnisiyasyonu & Eğitimi

Kozmik Elmas Mor Alev Nedir?

Kısaca Mor Alev daha uzunca Elmas Altın Gümüş Mor Alev olarak geçen bu enerji sistemi, aslında kökeni Atlantis dönemine kadar uzanan bir öğretinin ürünü. Atlantisliler, ilişkilerinde ve çeşitli durumlarda negatiflikleri çözmek için Dönüşümün Mor Alevi‘ni çağırırlardı. Bu yüksek frekanslı ışık, düşük enerjileri tam anlamıyla yok ederdi, böylece insanlar auralarını temiz tutabilirdi. Atlantis’in çöküşünden sonra insanlık bu öğretiden ve enerjiden mahrum kaldı, ama 1987‘de dünya çapında aynı anda yapılan büyük bir meditasyon esnasında bu enerji kanalı bize kendisini tekrar hatırlattı.

2009 yılında inisiye olduğum bu sistemi o gün bugündür yaşamımın güzel bir detayı olarak görüyorum. O zamandan beri açtığım etkinliklerde yüzlerce insanı uzaktan uyumladım ve birçoğunun deneyimlerini dinleme şansım oldu. Şimdiyse birebir uyumlama imkanı sunuyorum.

Eskiden yalnızca Mor Alev frekansına sahip olan enerji, zaman geçtikçe ve devir değiştikçe daha yüksek frekanslara evrilmiştir. İlk olarak Gümüş, ardından Altın ve son olarak da Elmas frekansına yükselmiştir.

Gümüş frekansı, inayet, dönüşüm ve merhamet aşılayan hasletlere sahiptir.
Altın frekansı, bilgelik, meleksi sevgi ve düşük titreşimlere karşı korumayı ilave etmiştir.
Elmas frekansı ise, geçtiğimiz senelerde gelerek enerjinin çapını çok güçlü bir hale getirmiştir ve ortama ışığı, saflığı davet ederek yaşam enerjisinin aktivasyonunu da mümkün kılmıştır.

Mor Alev bu zamana kadar yalnızca negatifi arındıran bir yöntemken, şimdi elmas frekansının yardımıyla terapilerde de kullanabilen bir hale gelmiştir.

Mor Alev Terapisi

Mor Alev terapisi en derin amaçla kullanıldığında, uzun zamandır sizi yavaşlatan travmaları, korkuları ve karmik yükleri temizler. En basit amaçla kullanıldığında ise, üzerinizde günlük olarak biriken ve sizi nihayetinde hasta eden, size ait olmayan enerjileri arındırır.

Seans ortalama 30 dk sürer, danışanın ihtiyacına göre süre bir miktar daha uzayabilir. Seanslar uzaktan gerçekleştirilir ve kişi minimum 30 dakika, sessiz bir yerde, rahatça uzanır ve niyet cümlesini söyledikten sonra gözlerini kapatıp kendisini enerjinin şifasına bırakır.

Mor Alev terapisinin danışana etkileri nelerdir?

Mor Alev terapisinden sonra danışan;

 • İç ve dış kaynaklı negatif enerjilerden arınır, hafifler ve nötr hale gelir.
 • Artık aklına daha az kötü, üzücü düşünce gelir.
 • Kabusları azalır ya da tamamen biter.
 • Her gün maruz kaldığı insanların olumsuz enerjilerinden arınır;
  * Kendisinin zannettiği olumsuz yargılar
  * Korkular
  * Çekirdek inançlar
 • Kendi içinde yarattığı ve karmik olarak taşıdığı korkulardan ve kalıplardan arınır.
 • Zihni berraklaşır, karar verme süreci kolaylaşır.
 • Omuzlarındaki yükün hafiflediğini hisseder.
 • Kısaca; hücresel düzeyde varlığına işlemiş tüm negatif kayıtlar temizlenir ve ruhsal bir temizlik deneyimler.

İhtiyaç duyulan seans miktarı kişinin durumunun ciddiyetiyle orantılı olarak değişkenlik gösterebilir.

Birebir İnisiyasyonun Farkı Nedir?

 • Birebir inisiyasyonda, mentor-öğrenci ilişkisi kurulur. Öğrenci ihtiyaç duyduğunda mor alev mentoruna ulaşabilir ve mor alev desteği talep edebilir. (seans değil) Öğrenci mor alev çalıştığı bir konuda mentorunun da artı destek sağlamasıyla daha hızlı çözüme ulaşabilir.
 • Gerçekleştirdiğimiz Zoom görüşmesinde mor alev kullanmanın doğru yöntemi, felsefesi aktarılır. Bilginin özüne inilir. Temel bilginin ötesine geçilir ve mor alevde uzmanlaşma yolunda desteklenilir. Yanlış kullanımdan kaynaklı sıkıntılar yaşamasının önüne geçilir. Nitekim bu, bilgelikle kullanılması gereken bir enerjidir.
 • 4 hafta 15er dklık ihtiyaca göre örnek seanslar uygulanır. (Zoom üzerinden)
 • Öğrenci, kitapçıklarda meydana gelen güncellemelerden devamlı haberdar olur ve yeni yazılan kitapçıklara da pdf formatında ulaşabilir.

Birebir Ders Ücreti: 900₺

Bu çalışmayı her zaman birebir vermediğim için çalışma ücretini güncellememiş olabilirim, o yüzden tekrar sormanızda yarar var.

Birebir olarak gerçekten adanmış veya vakti geldiğini hissettiğim, reiki ve/veya meleklerle çalışmaya aşina kişilere bu şekilde eğitim vermekteyim. Birebir eğitime katılamazsanız toplu eğitim açıldığında dahil olabilirsiniz.

Bu tek seviyede uzmanlaşma sağlayan inisiyasyonun ardından size bizzat yabancı kaynaklardan derlediğim ve kendi yazdığım kitapçıkları ve tamamlama sertifikasını göndermekteyim.

Eğer inisiyasyon değil de terapiye ihtiyacınız varsa, buradan bilgi alabilirsiniz.

Kayıt ve Sorularınız için lütfen RANDEVU alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close