“Taocu Kozmik Şifa” ile Güçlendirme Seansı ☯

Taocu Kozmik Şifa, kadim öğretilerden bu zamana ulaşmış, zamansız bir bütüncül şifa yaklaşımıdır. Varlığın, Kozmosla tekrar bağlantısını sağlar.

Taocu yaklaşıma göre, insan evrenin minyatürüdür.
Evren bir bütündür, dolayısıyla tüm enerjiler de birbirinin parçasıdır.

Eğer gerçek uyum ve dengeye sahip olmak, yaşamımızı ahenkli kılmak istiyorsak, öncelikle kendimizi kopardığımız Evrenle bağlantımızı tekrar sağlayıp, onun enerjilerinin bizden kolaylıkla geçebilir olmasına izin verebilir olmalıyızdır.

Taocu Kozmik Şifa Seansı, bunu, Güneş sistemindeki gezegenlerin bedenimizdeki ve kraniyosakral sistemimizdeki karşılıkları ile tekrar bağlantısını sağlayarak gerçekleştirir. Gezegenlerin enerjisinden yararlanarak, 5 Yin Organ’ın (Kalp, Karaciğer, Mide, Böbrekler, Akciğerler) Kozmos enerjileri ile desteklenmesini sağlar.

Büyük Tao Üstadı Mantak Chia tarafından inisiye edildiğim bu sistem, varlığımız için kendimize sağlayabileceğimiz en temel güçlendirmedir. Bu güçlendirmeyi teslim alarak, 5 organın temsil ettiği duygu kanallarını güçlendirebilir ve hayatla ahengi yakalayabiliriz.

İçerik basitçe şöyledir;

  • 5 gezgen ışığı ile; 5 organ, 5 element dengesi
  • Gezegen enerjileri ile beslenmek ve bağlantıyı dengelemek
  • Kozmik enerji ile beslenmek ve bağlantıyı geliştirmek
  • Violet Light aktarımı
  • Bonus: Kutsal Çi Suyu

Bu çalışmada, 6 ayrı Çi frekansı (ışık) ile çalışılır.
İhtiyacımıza göre seans içerisinde spesifik kozmik ışığa kanallık edilir.

Çalışmanın sonunda, yanınızda bulundurduğunuz suya kozmik enerjiler yüklenerek Kutsal Çi Suyu (Sacred Qi Water) hazırlanır. Hastalıkların bedenden temizlenmesi niyetiyle kodlanır.

Seans süreci:

Öncelikle 5 organ ve 5 element dengesi üzerine bilgilendirilirsiniz.
Bu alanda hangi organlar ve duygu alanlarıyla ilgili daha çok desteğe ihtiyacınız olduğu görüşmemiz esnasında tespit edilir. Enerjisel desteği takiben doğru duygu alanının daveti meditatif olarak pratik edilir.

Seans yaklaşık 1 saattir
Zoom üzerinden gerçekleştirilir.

Ücretlendirme:
500₺
1 aylık paket: 1.800₺

(1 aylık paket haftada bir gerçekleştirilen 4 seanstan oluşur.)

Düzenli uygulamayla, doğru duygu alanlarının daveti çok daha kolay bir hale gelebilmektedir. Bütünsel olarak, duygusal ve enerjisel bir güçlendirme elde etmiş olursunuz. Sahip olduğunuz titreşimin üzerine koymanızı sağladığı için, mutlaka belli bir konuyu çözmek için gelmenize gerek yoktur, kendinize hediye vermek için de bu güçlendirmeyi alabilirsiniz.

1 aylık çalışma, tüm bedenin daha üst duygusal farkındalık/titreşim alanına geçişi, buna adapte olması ve alışmasını amaçlamaktadır. Her seansta mevcut titreşimin üzerine katarak, düşük duygu alanlarını bırakarak ve bir üst titreşime getirilerek güçlendirilmiş bir enerji ve bilinç elde edilebilir.

Işık olsun. ✨

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close