Aura Güçlendirme (Reiju)

Fiziksel beslenmemize dikkat etmemiz nasıl önemliyse, ruhsal/enerjisel beslenmemize dikkat etmemiz de bir o kadar önemlidir. Yeryüzü ve kozmosun ruhsal/tanrısal veçheleriyle bağlantımız ne kadar fazlaysa enerji kanallarımız o kadar sağlıklı olur. Kapıtalist bir dünyanın içinde yaşarken varoluşun bu ruhsal/tanrısal veçheleriyle irtibatımız ister istemez zayıflar ve neredeyse kopma düzeyine gelir. Enerji kanalları da buna bağlı olarak zayıflar ve zayıflayan enerji kanalları sebebiyle ruhsal varlığına ulaşamayarak yarım kalan insan bazı rahatsızlıklara yakalanır. Kimisi duygusal, kimisi mental, kimisi de fizikseldir ama neticede hepsinin arkasında enerji yoksunluğu vardır. Reiju ya da “ruhsal güçlendirme”, tam olarak bu yoksunluğu doldurmak ve de enerji kanallarını bir üst düzeye taşımak isteyenler içindir. Dolayısıyla tamamen yoksun olan insanlara iyi geldiği gibi, halihazırda belli bir ruhsal akışa sahip olanlar için de yükseltici etki sağlayabilmektedir.

Reiju ile Reiki’nin ilişkisi

Reiju, bir Reiki tekniğidir. “Ruhsal güçlendirme” veya “ruha sunulan ilahi armağan” olarak da tanınır. Yalnızca Reiki Master (Sensei) tarafından gerçekleştirilebilen yüksek frekanstan bir çalışmadır. İnisiyasyona benzer, ama inisiyasyonun terapötik bir amacı yoktur. Reiju, kişinin bütün enerji kanallarından geçer ve geçtiği yeri ışığıyla besleyerek kuvvetlendirir. Enerji kanalları böylelikle daha genişler ve kişinin enerji taşıma kapasitesi artar.

Daralan damarlardan geçen kan oranı nasıl azsa, daralan/zayıflayan enerji kanallarından geçen enerji de aynı şekilde azdır. Bu enerji kanallarının daralmasının en büyük nedenleri stres ve dünya işleri içinde kaybolmaktır.

Bu kanalları genişletebilmek/güçlendirebilmek için öncelikle kanallardan geçmekte olanın kuvvetli akması gerekir. Fiziksel bedende kanı pompalayan nasıl kalpse, enerji bedende bu enerjiyi pompalayan şey de bu hususda Reijudur.

Günlük yaşamda, enerji dengesini korumak, fiziksel dengeyi korumaktan çok daha zorlayıcıdır çünkü bu konuda bizi besleyecek kaynaklardan bir haberizdir.

İşte Reiju, bu noktada devreye giren, yoğun tempo içinde enerji bedenine dikkat edememiş olanları besleyen, kendi ruhunuza hediye edebileceğiniz en güzel çalışmadır.

Usui Sensei ve Reiju

Reiki’nin babası Mikao Usui ya da nam-ı diğer Usui Sensei (Hoca), eskiden tek seferde uyumlama yapmazdı, haftalık düzenli Reiju çalışmalarıyla öğrencilerinin enerji düzeyini kademeli olarak arttırır, böylelikle daha sağlıklı bir ruhsal gelişme göstermeleri sağlanırdı.

Haftalık Reiju ile kişi önündeki 1 hafta boyunca enerji tarafından gözetilir ve desteklenir. Kişi Reiki pratisyeni olmasa bile (herhangi bir uyumlama almamış da olsa) o hafta içinde kendisine Reiki uygulayabilecek şekilde kanalları açılır ve akış onunla birlikte olur. Haftalık Reiju tazelenmeleri ile aurayı kirleten enerji artıklarından arınılır ve ruhsal/duygusal/fiziksel seviyelerde dengede kalınmış olunur.

Çalışma Detayları:

  • Ortalama 10-15 dakika süren bu çalışma ayakta ya da oturarak gerçekleştirilir.
  • Ellerinizi Gassho pozisyonunda tutarak gözlerinizi kapatırsınız ve Reiju’yu kabul niyetini edersiniz.
  • Sensei, bütün bedeninizi tarar ve spesifik enerji hatlarını destekleyerek ışıkla doldurur.
  • Yer-Gök dengesi sağlanır.

Çalışma uzaktan gerçekleştirilmektedir.

Seanslar arasında 1 hafta tutulur.
Enerji, 1 hafta boyu sizi destekler.

Seans Ücreti: 225₺

Paket şeklinde aldığınızda indirimle teşviğim bulunmaktadır.

İndirimli paketler:

1 aylık (4 seans): 720₺ (İndirimsiz 900₺, 1 seansı ücretsiz almış oluyorsunuz.)

2 aylık (8 seans): 1.350₺ (İndirimsiz 1.800₺, 2 seansı ücretsiz almış oluyorsunuz.)

3 aylık (12 seans): 2.448₺ (İndirimsiz 3.060₺, 3 seansı ücretsiz almış oluyorsunuz.)

Kendinizi düzenli ve kısa desteklerle desteklemek istiyorsanız, uzun soluklu terapilere veya pratiklere zamanınız yoksa başlı başına danışabileceğiniz bir uygulamadır. Enerji alanını adım adım geliştirerek öncekinden çok daha berrak ve ahenkli bir alana girmeyi mümkün kılmasıyla, yer ve gök dengenizi sağlamasıyla dikkate değer bir terapi etkisi gözlemlenebilmektedir.

İndirimli paketlerden yararlanabilmek için ücret tek seferde iletilir.

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close