Kundalini Uyanışı Aktivasyon Seansı

Özet: Kundalini Aktivasyonu, kök çakrada yerleşmiş olan ve genellikle bastırılan yaşamsal enerjinin sıkıştığı yerden özgürleşerek bedenin enerji kanallarında gittikçe daha çok üst merkezlere ulaşmasını destekleyen, omurga hattındaki ana meridyeni güçlendiren bir çalışmadır.

Kundalini Aktivasyonu ile yaşam enerjimizin üst merkezlere – minör ve majör çakralar, meridyenlere – yükselişinin arttırılması, yaşamsal gücün tüm bedeni eşit bir şekilde beslemesi ve eşit geliştirmesi demektir.

İnsanın bilinç tekamülü yolculuğunda, kundalini enerjisinin yönetici meridyendeki akışını aktif tutmak için bilinçli olmak ve/veya düzenli olarak aktifleştirmek için destek almak önemlidir.

Kadim Uzakdoğu öğretilerinde, bu enerjinin varlıksal dengemiz için ne kadar mühim olduğu üzerinde çok durulur. Bir insanın kendini keşfetmeden atacağı neredeyse ilk adım bu enerjinin farkında olmaktır.

Kundalini Uyanış Seansı ile enerji hattının travmatik/karmik nedenlerden ötürü yanlış, zayıf veya blokajlı şekilde akan enerjinin dengelenmesi için desteklenirsiniz. Ve Kundalini hattının gelişimi için gereken enerjisel güçlendirmeler sağlanarak, varlığın daha yüksek bir bilince geçiş yaparak daha mutlu olmasına ve karmik acıdan daha özgür olmasına niyet edilir.

Travmatik nedenlerden ani kundalini yükselişi tehlikelidir ve bu durumun yan etkilerinin atlatılması için kişi desteklenir.

Eğer doğal şekillerde kundalini belli seviyeye geldiyse de, o seviyeden bir sonraki seviyeye geçişi desteklenmiş olur.

Seans ile;

  • Çakralar belli oranda temizlenir, güçlendirilir.
  • Yeryüzü enerjisi ile bağlantı güçlendirilir.
  • Enerji hattındaki dengesizlik dengeye getirilir.
  • Sushumna kanalı şu an için en mükemmel olan boyuta getirilir.
  • Kundalini yükselişinde bir sonraki bilinç seviyesine geçiş desteklenir.

Seans süresi ortalama 20 dakikadır.

Seansı almadan birkaç gün önce hafif -vejetaryen, minimum tahıllı- beslenmeye ve bol miktarda su içmeye başlamakta yarar vardır. (detaylı yönerge kayıt olduktan sonra iletilir.)

Seans ücreti: 450₺

Tek seans, kundalini sendromunun çözümü ve kundalini uyanışının başlaması hatırına yararlıdır. Bunun üzerine koymak ve kundalini uyanışının daha üst seviyelerine geçiş yapmak hatırına ise ayda 1 şeklinde devam edilebilir.

Işık olsun.

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close