İlişki Danışmanlığı (Sinastri Analizi)

Mevcut ikili ilişkilerin birbirine hizmetinin farkına varmak, faydasını ve zararını ölçmek, ilişki dengesini sağlamak ve kişinin kendisi olmasına engel olmayan, ışığını parlatmasına olanak sağlayan bir ilişki yaşaması için rehberlik sunulur.

Astroloji İlişkimi Anlamamı Nasıl Sağlıyor?

Herkesin doğum haritası vardır, herkes bu dünyaya belli bir perspektif, enerji, kalp açıklığı ve bilinç ile geldi. 12 burcun temsil ettiği bu 12 temel bilinç, her birimizin haritası ile bambaşka şekilde çiçeklenmekte. Herkes birbirinden farklı veçheye, ruha sahip. Öyleyse, iki insanın birbiriyle dengeli bir ilişki kurmasının ardındaki şey ne?

İşte astroloji, burada devreye girmekte. Herkes ne kadar farklı olursa olsun, belli başlı noktalarda kesişime uğrar. Bu kesişimler, bizim diğer insanlara dokunabildiğimiz, ulaşabildiğimizi hissettiğimiz, yorumlayabildiğimiz noktalardır. Ama bu yorumlar, hisler her zaman yerinde olmaz, zira haritamız bize kişiye dair algımızı ifade eder, bu algı doğrudan gerçek olmayabilir. İyisiyle kötüsüyle ilişkilerimizde hissettiklerimiz bizimle ilgilidir, karşımızdaki kişiler kesişimleri sayesinde bazı noktalara dokunmuştur sadece.

Bu noktaları doğru ele almayı bildiğimizde, ilişkilerde dengeyi bulabiliriz.

Siz belki sevilmediğinizi hissediyor olabilirsiniz, ama o kişinin sevgiye bakışının iç yüzünü öğrendiğinizde ona bakışınız da değişebilir. Bir insanın sizi ne kadar çok sevdiğini, sadece sizin taleplerinizi ne kadar yerine getirdiğine bağlıyor olabilirsiniz bu çok normaldir, ama sizi sevgisinden şüphe ettiğiniz kişi tahmininizin ötesinde sevme kapasitesine sahip olabilir.

Sinastri Analizinde, ilişkinin sizdeki etkileri üzerinde konuşuruz, birbirinize tekamül yolunda nasıl katkı sağlayabildiğinizi ve bilinçli olarak bunu nasıl daha iyiye taşıyabileceğinizi, karşılıklı olarak birbirinizden en iyi verimi nasıl alabileceğinizi, partnerinizin ihtiyaçlarını anlayarak onların aslında sizden hakikatte ne istediğini öğrenebilirsiniz ve bunları bildiğinizde belki size karşı gösterdiği sıkıntının, anlaşmazlığın ardında yatan duygusal açlığı fark edebilir ve bunu iyileştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Bu çalışmayı, halihazırda beraber olduğunuz kişiyi anlamak için alabileceğiniz gibi, ayrıldığınız partnerinize kendi iç dünyanızda, kalbinizde sağlıklı bir veda gerçekleştirebilmeniz, olayların iç yüzünü anlayarak iç rahatlığı ve kafanızda sorular olmaksızın kapanış yapabilmeniz için alabilrsiniz.

Bu çalışmanın katkılarıyla, ilişkiniz devam etse de etmese de, sizi geliştirecek -ileriye dönük destekleyecek- noktalara odaklanarak ve şükrederek ilerleyecek gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Bu, LGBT+ dostu bir çalışmadır. Sevgiyi kalbinde hisseden herkesin sevdiği insanı anlayabilmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Ayrıca bu çalışmayı, romantik partner ilişkilerinin yanısıra;

  • İş ilişkileri (iş ortaklarının birbirlerini anlaması için)
  • Aile ilişkileri (anne-babanın çocuğunu anlaması için ya da sizin anne-babanızı anlamanız için)
  • Arkadaşlık ilişkileri (arkadaşlıkların daha iyi çiçeklenebilmesi için)
  • Marka ilişkileri (markanız-şirketiniz ile enerjinizin uyumunu anlamak için)

gibi başlıklara yönelik de talep edebilirsiniz.

Sinastri Analizi alabilmenizin tek şartı: ilgili kişinin buna izin vermiş olmasıdır, zira o kişinin haritasına girmek, alanına girmektir. Çocuğu için baktıran anne-babalar, eğer çocuk küçükse bundan muaftır ama reşit olan çocuklar için izin almayı önemsiyorum.

Fitooenerjist’ten aldığınız bu danışmanlık, psikolojik astroloji ve ruhsal astroloji perspektifleri ile harmanlanarak size derin bir anlayış sunar.

Seans ücreti: 1.000₺
Süre: 2 saat

Işık Olsun

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close