Bağ Kesme Seansı

Size hizmet etmeyen, zarar veren ilişkilerin negatif bağı kesilir ve iyi ilişki için alan açılır.

Bağ kesmek, neden önemlidir?

Hayatımız boyunca insanlarla ilişki içinde oluruz ve bazıları biter, bazıları devam eder, Hangisi olursa olsun değişmeyen bir şey vardır. Bağlar.

Hakikatte aslında bütün insanlarla, bütün canlılarla bağımız vardır ama, ilişki kurduğumuz şeylerle aramızdaki akış, yoğunluk çok daha fazladır. Bunu bedendeki damarlar gibi düşünebilirsiniz. Bedenimizde atardamarlar olduğu gibi, kılcal damarlar da mevcuttur. Atardamarlar en hayati denecek öneme ve etkiye sahipken kılcal damarlar daha çok bölgeseldir.

İşte ilişkilerimiz de böyledir. Bazı insanların üzerimizdeki etkisi çok büyüktür, hatta hayati denecek kadar güçlü olabilir. Bu insanlar şüphesiz, olumlu durumlarda üzerimizde çok besleyici, yaşam verici etkilere sahiptirler.

Ama eğer bu insanlar tam tersi şekilde bizde toksik etkiler yaratmaya başladılarsa, üzerimizdeki etkileri yaşam enerjimizi tüketici, sarsıcı, kısıtlayıcı bir hal alır. Bilhassa narsist insanlarla ilişkiye girenler tam olarak bu tüketici, sarsıcı, kısıtlayıcı deneyimi yaşar. Bir de eğer bitmiş ama sizin için bitmemiş bir ilişki varsa, unutmadıysanız, kafanızda bitirmekte zorlanıyorsanız, aranızdaki güçlü bağ yüzünden onun negatif düşüncelerinin enerjisine maruz kalıyorsanız aranızdaki negatif bağın temizlenmesi şarttır.

İnternette kendi yapabileceğiniz bağ kesme çalışmaları mevcuttur ama bunlar genellikle yetersiz kalmaktadır. Zira konu sadece zihinde bitirmeye odaklanmanın ötesinde zamanla ikiniz arasında oluşmuş ve yoğunlaşmış enerjinin dağıtılması ile ilgilidir.

Birlikte yapacağımız bağ kesme çalışmasında, öncelikle sizin için bu ayrılığı kolaylaştırmak hatırına size bir enerji desteği sağlanır, ardından negatif bağ kesme işlemi gerçekleştirilir ve kişiyle aranızdaki süptil -daima herkesle aranızda olan- bağa sevgi ve yüksek frekanslar yüklenerek şayet birbiriniz için bir göreviniz kaldıysa bunun en hayırlı şekilde gerçekleşmesi desteklenir.

Kısacası, bağ kesme çalışmasının odağı olan kişiyle aranızdaki negatif bağ kesilir ve temiz enerjilerle ikinizin bu süreci kolaylıkla ve güzellikle karşılaması desteklenir.

Bu çalışmada sadece negatif bağ kesilir çünkü aslında pozitif bağ denilen şey kişiyi kendisine bağlayan, tutsak eden bir doğaya sahip değildir. Negatif bağlar esasında sizin Solar Pleksus çakranıza atılmış kancalardır ve buradan yaşam enerjiniz çekilir, kimliğinize dair algınız bozulur/belirsizleşir, özgüveniniz azalır. Pozitif bağlar ise yalnızca kalpten kalbe gerçekleşebilir; iki taraf arasında sadece sevgi bağı mevcut olabilir ve herhangi bir manipülasyona alet edilemezler.

Bağ kesme çalışmasından sonra aradaki negatif bağ kalkacağı için ilişkilerde düzelme, dengelenme yaşanabilir. Ya da artık o ilişki size ve bütüne hizmet etmiyorsa, yolların ayrıldığı görülebilir.

Genellikle bağ kesme çalışmalarını ayrılan çiftler için yapsak da, güncel olarak hayatınızda bulunan ve ayrılamadığınız, ayrılmakta zorlanıp kendinizi tehdit altında hissettiğiniz ilişkiniz için de yapabiliriz.

Negatif bağa sahip olduğunuzun göstergeleri:

 • Enerjiniz düşük, tükenmiş gibi.
 • Kendinizi genellikle depresif, sebepsiz üzüntü halinde buluyorsunuz.
 • Karar vermekte zorlanıyor ve sıkışmış hissediyorsunuz
 • Diğer kişi ile ilgili takıntılı düşünüyorsunuz.
 • Genellikle aklınızda ve dilinizde sadece o insan var; onun olumsuz davranışına takılı kalıyorsunuz.
 • Bağışıklığınız düşük.
 • Bağımlılığa daha çok meyillisiniz. (Sigara, alkol, uyuşturucu, yemek yemek, zihni uyuşturan zaman öldüren alışkanlıklar -aşırı TV, aşırı bedeni yormak- )

Negatif bağların oluştuğu kişiler genellikle:

 • Cinsel istismarcı
 • Psikolojik istismarcı
 • Eski sevgili/eş
 • Cinsel partnerleiniz
 • Zorbalar

Negatif bağa sahip olmanın sonuçları:

Negatif bir bağ, o kişiyle yollarınızı ayırmış dahi olsanız hala bağlı gibi hissetmenize neden olur.

 • Yeniyi hayatınıza çekemezsiniz.
 • İlişkileri sürdürmekte zorlanırsınız.
 • Geçmişin acısı, bağı (ve sonucu olan inanç) sizi aynı döngüde tutmaya devam eder.
 • Toksik ilişkilere çekilmeye devam edersiniz.
 • Özgüveniniz ve özdeğer duygularınız zayıflar, kendinizi ilişkiye layık hissetmezsiniz.
 • İlişkinin bitmesinden kendinizi sorumlu hisseder, kendinizi suçlarsınız.
  (İptal)

Seans ücreti: 500₺
Süre: 20 dakika

+10 dk enerji terapi: 150₺ (

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close