Doğum Haritası Danışmanlığı

Geleneksel yaklaşımın dışında bir danışmanlıktır. Psikolojik, Ruhsal ve Bilinç odaklıdır.

Ana odağımız sizin öz-farkındalığınızı edinmenizi destekleyerek geçmişi ve şimdiyi çok daha berrak bir pencereden izleyebilmenizi kolaylaştırmaktır.

Geçmişinin ve şimdisinin ardındaki ilahi sistemin okunmasıyla insan, kendi yaşamına yeni bir gözle bakabilir, geçmişi affederek şimdide çok daha merkezinde kalabilir.

Nitekim merkezimizde kalabilmemiz, kendimizi gerçekleştirebilmemiz için geçmişin bizi şu anki biz yapmasının ardındaki sebepleri anlamamız gerekir. Seanslarımızda, aile içi (atasal) ilişkinin haritadaki yansımaları ve neden ailede bu gibi dışavurumlar olduğu üzerine durmayı çokça önemserim. Çünkü şimdimizde yaşadığımız birçok şeyin ardında çocukluğumuz vardır. Psikolojik perspektiften olduğu kadar olayların daha henüz gerçekleşmeden önce haritada çoktan bulunduğunun idraki ile, İlahi Planın tüm yaşananları önceden belirlediğini, hayatımızdaki herkesin yalnızca ilgili enerjiyi yansıtan kişiler olduğunu astrolojik delilleri ile ele alırız. Sadece bunun bile terapötik bir etkisi vardır ve şu anımızı farklı bir gözden görmemizi sağlayabilir.

Geçmişinizin ve şimdinin taşıdığı enerjisel planı iyi anladığınızda, tekamül yolculuğunuzda -bu hayatta- kendinizi en yüksek versiyonunuzu yaşamaya konumlandırmanız mümkün olur.

Bu seansımızı birkaç şekilde yapabilmekteyiz:

  1. Yol: Doğuştan getirilen ödevlerin, yolculuğun keşfi için haritadaki önemli görünümler potansiyel önem sırasına göre ele alınır. Doğuştan sahip olunan sınav konuları (karmalar) keşfedilir. Yaşamın bütününde hangi farkındalığı/enerjiyi geliştirmenin kritik olduğu ortaya çıkarılır. Bu sayede, yaşamınızı genel olarak deneyimlerken daima danışabileceğiniz bir kılavuz edinirsiniz, kendinizi tanımak yolunuzu aydınlatır. (Kişisel gelişim rehberliği gibi düşünebilirsiniz.)
  2. Yol: Şu anda yaşayıp zorlandığınız, sınandığınız hangi alan/alanlar ise, o konu/konular üzerine derinleşiriz. “Hangi güncel göksel etkinin sınavından geçiyorsunuz?” gibi bir sorunun cevabı olabilir. Bu seans ile, Solar Return, Progress, Transit gibi haritalar rahat rahat ele alınır, daha çok şimdinin sizdeki etkileri üzerinde durulur. (Koçluk gibi düşünebilirsiniz.)
  3. Yol: Hayatınızı etkileyen konu-lar; hem doğuştan (natal) hem de güncel (transit) etkileri ile beraber ele alınır, geçmişin şimdideki yansımaları üzerine gitmek mümkün olabilir. Örneğin; Neden aynı döngüyü sürekli yaşıyorsunuz? Neden mesleğinizde, aşk hayatınızda hiç mutlu olamadınız? soruları bu danışmanlık türü için uygundur. Bu sayede sebep geçmişte aranılabilir. 1 yıllık transit analizi için yeterli zaman olmayabileceğinden en fazla Solar Return (doğum gününüzden diğer doğum gününe kadar olan sürecin genel enerjisi, size sunduğu potansiyeller, fırsatlar vb.) (Hem yaşam kılavuzu hem koçluk tadındadır.)

Mutlaka kendi yaradılışınızı şu andan bağımsız olarak anlamaya odaklanmanız ve en azından bir veya birkaç seans (haritada ne kadar derinleşirsek o kadar çok şey paylaşır) 1. yoldan ilerlemenizi ve bu yolculuğa benimle beraber çıkmanızı canı gönülden isterim.

1.Yolu deneyimledikten ve temeli inşa ettikten sonra güncel konularınız için 2. veya 3. Yola girmeniz çok daha yardımcı olabilir. Ancak elbette isterseniz, kendi sıranızda ilerleyebilirsiniz. Şu anki serüvende nerede ve nasıl enerjiler içinde konumlandığınızı anlamak için 2. Yolu seçebilirsiniz. Veya acil ya da güncel desteğe ihtiyacınız olan bir konu ile ilgili 3. Yolu seçebilirsiniz örneğin.

Seçmekte zorlananlara ilk ikisini de kapsayan 3. Yol’u öneririm, ama her zaman beraber karar verebiliriz. Yeter ki, kendinizi keşfetme konusunda kararlı olun ve bana ulaşın. 🙏

Seans Ücreti: 900₺
Süre: ortalama 1.5 saat

1 thought on “Doğum Haritası Danışmanlığı

  1. Serkan hocama kendisinin oluşturduğu empat yazılarından ulaşmıştım. İlk seansımda karşımdaki insanında benim gibi bir empat olduğunu bilmek beni çok rahat bi şekilde iletişim kurmaya itti. Natal haritam üzerinde güzel bi şekilde yol gösterici oldu kendisine çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close