İçimdeki Dişil Semineri

Bu yaklaşık 3 saatlik seminer ile, öğretinin küçük olsa da önemli bir parçası olan “İçimdeki Dişil” konusu ile tanışacak ve kendinizi şifalandırmanın pratik yollarını öğreneceksiniz.

♀ Hepimizin içinde, hangi cinsiyetten olduğumuz fark etmeksizin bir Dişil/Yin Benliğimiz vardır. Ve bu Dişil Benlik ne yazık ki bir çoğumuzda yaralı durumdadır.

İşte tam da bu yüzden, günlük hayatımızda bu yaranın çokça tetiklendiği deneyimleri yaşarken buluyoruz kendimizi.

İlişkilerimizde ve Sevgiye dair yaşadığımız hemen hemen her sorun Dişil Benliğimiz ile olan ilişkimizin sağlıksız olmasından kaynaklanıyor.

Dişil Benliğimiz; sevgi, şükran, bereket, alma dengesi, hayal gücü, maneviyat gibi ruhsal sağlığımızı ilgilendiren çok önemli konuları barındırır.

Bizler bu seminerde psikolojik geçmişimize bakarak, astrolojik göstergeleri tanıyarak ve Taoist öğretilerden güç alarak hangi alanlarda Dişil yaramızın bizi savunmasız ve tepkisel kıldığını tespit etmeyi öğreneceğiz.

Ardından Dişil Benliğimizi şifalandırmanın yollarını ele alacağız ve son olarak da buluşmamızı “Dişil Benlik Şifası Meditasyonu” ile tamamlayacağız. 💮

İçinizdeki Dişil ile ilişkinize ışık getirmek ve şifa yolculuğunuzda önemli bir adım daha atmak istiyorsanız lütfen DM veya Mail yoluyla benimle iletişime geçin.

✉ Mail: fitoenerjist@gmail.com

~
⚤ Seminere cinsiyet-yönelim fark etmeksizin herkes katılabilir.

💻 Seminere canlı katılamazsanız daha sonra kayıttan izleyebilirsiniz.

🔖Katılımcılara seminerin ardından katılım belgesi gönderilecektir.

~
Aşk ve Işıkla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close