Yaşam Amacı Pusulamız – Atölye

Psikolojik Astroloji yaklaşımını temel aldığımız bu atölye ile, geçmişinizden farkındalıkla özgürleşerek yaşam amacınızı gerçekleştirmeniz için gereken motivasyonu bulacaksınız.

Beni biliyorsunuz, astrolojiyi genellikle psikolojik ve ezoterik bir bakış açısıyla yorumluyorum, ikisinin de ortak hedefi ise belli; farkındalık ve ruhun tekamülü.

Haritamızdaki Ay ile Güneş, Anne ile Baba’yı temsil eder ve bunlar arasındaki bağlantının kendi yaşamımız için önemini anlamak gerçekten kritiktir. Güneş’in hem kimliğimizi, hem babamızı temsil etmesinin önemli bir nedeni vardır. Aynı şekilde Ay’ın hem duygu dünyamızı, hem annemizi temsil etmesinin…

Olayın psikolojisinin ardında manevi bağlar yatar ve bu bağlar karmik olarak bizim yaşamımızı yönetirler. Şayet biz, bizi annemiz ve Ay ile bağlayan ortak bağı çözmeyi öğrenmezsek, Aysal Yaşanmamışlık dediğimiz Karmik yükler varlığını sürdürmeye devam ederler.

Anne/Ay, Baba/Güneş ve Çocuk/Yükselen çemberini anlamamız o yüzden çok önemlidir. Biz bu atölye ile, bu çemberin şimdiki ve geçmiş yaşamlardan bu zamana gelmiş olan gizli anlaşmasını, psikolojik yansımasını keşfedeceğiz ve bunu haritalarınız üzerinden örneklendirerek içselleştirmenize katkı sağlayacağız.

📢Bu atölyeye katılmak için astroloji bilme zorunluluğu yoktur, genel bir dille ifade edilecektir.
İçerik Psikolojik Astroloji, Karmik Astroloji ve Psikoloji öğretileriyle desteklenmiştir. Bu konulara ilgili herkes davetlidir.

🎴Katılımcılara atölyenin ardından katılım belgesi gönderilecektir.

🎈Birlikte çıkacağımız bu yaklaşık 3 saatlik yolculuğa hazırsanız lütfen DMden veya e-posta üzerinden iletişime geçin.
✉e-posta: fitoenerjist@gmail.com

Işık olsun. ✡

1 thought on “Yaşam Amacı Pusulamız – Atölye

  1. Canlı olarak katılamasamda daha sonra elime ulaşan kaydı defalarca dinledim.
    Benim için yeni farkındalıkları sağlaması adına ışık verici bir atölyeydi.
    Eril ve dişil yönlerimizin dengesizliklerini çözmek adına;ailesel döngümüzü astrolojik veriler ile incelemenin yararını kendi anasal ve atasal ilişkilerimde görüyorum.

    Böylesi değerli bilgileri kendi renginiz ile sade anlaşılır bir dilde paylaştığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close