Yaşam Amacı Pusulamız 2

Eğer 1. Yaşam Amacı Pusulamız atölyesine katıldıysanız orada Güneş, Ay & Yükseleni çok farklı bir gözden, ailemiz üzerinden gözlemlemiştik. Bunu bir tür devam bölümü olarak düşünebilir ve farkındalığınızı zenginleştirmek için katılabilirsiniz.

İlk defa katılacaklar 2’den de başlayabilirler.

Bu 2. Atölyede, yine Psikolojik Astroloji yaklaşımını temel alarak, geçmişin ve geleceğin nasıl ruhumuzda / psişemizde kayıtlı bir şekilde bulunduğunu ve bize aslında nasıl rehberlik ettiklerinı doğrudan size yönelik gökyüzü okumaları ile açığa çıkaracağız.

Bu kayıtlar, hem çok gizli hem de çok aşikardır. O işin bilgisi bizde saklıdır ama bildiğimizden bile haberimiz yoktur. Bunların varlığının bilgisi ancak farkındalıklı bir ayna aracılığıyla bize yansıyabilir. Bu atölye işte o ayna vazifesini görmektedir.

…Ruhunuzun hakikatlerini kendinize dışarıdan bakarak öğrenin…

Ay Düğümleri, Chiron (Şiron, Kiron…) ve MC (Medium Coeli) hayatımızda doğru yerde konumlanabilmek hatırına önemsememiz gereken en önemli başlıca noktalardandır.

Bunlara dair bilinç kazanmak, Güneş’imize giderken hangi yetkinliğin bize hizmet edeceğini bilerek yaşamamızı ve kararlarımızı da yolumuza en uygun şekilde alabilmemizi sağlar.

Hepimizin bu yaşamda ödevleri vardır. Bu ödevleri gerçekleştirmek, yaşamdaki yükümüzü hafifletebilir, zira bunlar bize has biçilmiş olan vazifelerdir ve onları gerçekleştirdiğimizde yaşam bize karşılığını cömertçe vermektedir.

Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen benimle DM veya Mail üzerinden iletişime geçin.

✉ Mail: fitoenerjist@gmail.com

📺 Canlı katılamazsanız sonra kayıttan izleyebilirsiniz.

🔖 Astroloji bilme zorunluluğu yoktur.

Işık olsun. ✨

1 thought on “Yaşam Amacı Pusulamız 2

  1. Keyifli, bol bilgili, derinlikli bi atolyeydi. Dönup donup dinleyip uzun sure fayda alinacak bilgiler. İpin ucunu bize vererek nereye nasıl bakacağımızı gösteren yol haritamızı daha kolay cikarabilmeye olanak saglayan bi pusula gercekten. Çokca emek ve gönūl koyarak hazirlanmis. Cok tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close