Gökyüzünün Eczanesi Semineri

2 Ekim’de çok önemsediğim ve uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir alanı sizlerle paylaşacağım; Astroherbalizm.

Akademik uzmanlığım olan tıbbi ve aromatik bitkiler alanında derinleşmek için çıktığım astroloji yolculuğunda karşılaştığım en önemli bilgilerden biri kuşkusuz her bitkinin aslında belli bir gezegensel karşılığı olduğuydu.

Göksel ışınların beslediği bitkiler, şifalı özlerini bu göksel ışınlara göre üretiyorlardı. Bitkilerin desteğini almak isteyen bizler de şayet kendi astrolojik haritamızın ve ihtiyacımız olan bitkilerin farkında isek istediğimiz sonuca çok daha kolay ve sağlıklı şekilde ulaşıyorduk.

Tıbbın babası Hipokrat “Astroloji bilmeyen bir doktorun kendisine doktor demeye hakkı yoktur.” derken tam olarak Astroherbalizm öğretisine işaret etmiştir. O zamanlar bitkisel özler şifa amaçlı kullanılırken kişinin astrolojik doğum haritasına özel karışımlar hazırlanır ve doğrudan ihtiyaç olan göksel enerji, yeryüzü kaynakları aracılığı ile kişiye sağlanırdı.

Biz bu giriş niteliğindeki yaklaşık 2 saat sürecek online seminerde Astroherbalizmin herkesin hayatına adapte edilebilen, içinde bulunduğumuz Ekim ayına özel bitkisel formülleri ile tanışacak, her burcun bu ay hangi genel sağlıkla ilgili tesirleri aldığını ve hangi bitkileri kullanmasının bu anlamda yararlı olabileceğini göreceğiz.

Gerçekleştirilmiş bu atölyenin kaydını satın alabilirsiniz. Bilgi için instagram veya mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şifa olsun. ⚷

1 thought on “Gökyüzünün Eczanesi Semineri

  1. astroherbalizm ekim ayı seminerine katıldım, bir egitimde, sohbette vs ilgi alanlarimdan birkaçı birleşip birarada konuşulduğunda ekstra keyif alıyor, mutlu oluyorum. şifalı bitkiler ve gezegenler de bunlardan ikisi. bu atölyede hem bitkilerin elementlere göre kullanımını ogrendik, hem de bu kullanimin bize ay boyunca verdigi destek sayesinde dönemin icinden kolaylıkla gecebilmemiz icin bir rehber niteliginde oldu. ilgilenenlere tavsiye ediyor ve bu seminerin her aya göre duzenlenip yenilenmesini umuyorum 😊🙏🌺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close