Yıldız Bitkilerini Keşfetme Seansı

Tam olarak yıldız haritanızla (en yüksek versiyonunuzla) uyumlu olan şifalı bitkileri keşfetmek ister misiniz?

AstroHerbalizm + Medikal Astroloji destekli gerçekleştirdiğimiz analiz sayesinde, sizin enerjinizle uyumlu ve sağlığınıza genel anlamda destekleyici, koruyucu bitkileri öğrenebilirsiniz.

Koruyucu Hekimlik, kadim zamanlardan bu yana uygulanmış en önemli şifa prosedürlerindendir. Bu sayede, henüz sorun görünür olmadan önce, bireyin güçlendirilmeye ihtiyacı olan alanlar, destekleyici doğal terkiplerin reçete edilmesi yoluyla genel iyilik halinin geliştirilmesi amaçlanır.

Bireyin doğumuyla beraber getirmiş olduğu ve genetiğinde kayıtlı sorunun/karmanın ardındaki hassasiyet, birey tarafından çözülmediği hallerde bir huzursuzluk olarak dışarı yansımaya meyleder. Görülerek serbest bırakılmak, çözülmek isteyen arka plandaki durum, kendini göstermek için fiziksel/duygusal seviyede zuhur etmeyi son çare olarak seçer.

Bireyin kendi enerjetik programını dengelemesi için, bu enerjetik programla uyumlu doğal desteklerden yararlanması sürecin en kıymetli kolaylaştırıcısıdır ve arka plandaki karmanın çözülmesi sürecinde en kolay ulaşılabilir yardımcısıdır.

Bitkiler tıpkı birer dost gibi, varlığı hücresel seviyede motive ederek güçlendirirler.

Uyumlu bitki: gerçek enerjimize daha kolay geçiş yapabilmemizi sağlar.

Destekleyici bitki: yaşamda sınandığımız alanlarda dayanak sağlar.

Koruyucu bitki: potansiyel zayıflıkları güçlendirmemizi sağlar.

Sizin için hangi durumda hangi bitkinin kullanılabileceği/kullanılmayacağı konusunda farkındalık kazandığınızda, doğanın desteğini her zaman yanı başınızda bulabilirsiniz.

Bu seansı aldıktan sonra, sizin için formüle edilmiş fitoterapi (çay) ve aromaterapi (yağ) karışımlarını ayrıca benden talep edebilirsiniz. Bu hizmeti, yalnızca bu danışmanlığı alarak analizini yaptıran danışanlarıma sağlayabilmekteyim.

Seans bedeli: 700₺
Seans süresi: 45 dakika

Düzenli seanslarla, astrolojik olarak çözüme ihtiyaç duyulan zamanlarda da bitkisel desteklerinizi öğrenebilirsiniz. Bilhassa, yeni Solar Return (doğum günü) itibariyle tazelenen haritalarınıza yönelik ek destekleri öğrenmekte yarar olabilmektedir.

Asklepios’a, Apollo’ya, Kheiron’a ve diğer şifalı bitki öğretilerinin günümüze ulaşmasını mümkün kılmış tüm kadim üstatlara ve kendi canım üstadıma selam olsun.

Işık olsun.

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close