Element Uyanışları Kursu

Bu eğitimde teorik bilginin ötesinde pratik hayatınızda da gözlemleyeceğiniz, farkındalık yaşayabileceğiniz bilgileri sunmayı önemsemekteyim.

Ortaya çıkan şey bilin ki sıradan bir astroloji eğitimi değil. Aşina olduğumuz Elementler bilgisinin, kadim şifa öğretileri ve ileri astroloji yaklaşımları ile beslenmiş derinlikli bir versiyonu.

Bu eğitimde öncelikle Elementleri temel alarak: Burçları, Gezegenleri ve Göksel Evleri tanıyacaksınız. Böylelikle bir doğum haritasına bakarak hem kendiniz hem sevdikleriniz için basit ama etkili bir harita okuması yapabileceksiniz. Hepimizin içinde bütün elementlerin olduğunu ve bunları dengede tutmanın önemini; zihinsel, duygusal sağlığımız üzerindeki etkilerini öğreneceksiniz.

Ama bunun da ötesinde, Elementlerin çok kullanılmayan bir veçhesiyle tanışacaksınız. Elementler öğretisini yaşamında çokça önemseyen biri olarak, kendi haritam üzerinden keşferederek başkaları üzerinden de onayladığım bir formülü öğreneceksiniz.

Buna göre; her insanın astrolojik anlamda gözlemlenebilen “Element Uyanışı” olarak adlandırdığım bir yolculuğu bulunmakta. İnsan ilk ve nihai olarak kendi elementine uyanır. Kendi elementine uyanmak tekamülü sağlamak adına şarttır. Ama bu burada bitmez, bir sonraki elemente gelir sıra. İşte burası tekamülün başladığı asıl kısımdır ve çoğu insanın kaybolduğu yerdir, çünkü insan sıradaki elementini tanımayabilir ve gerekli tekamül araçlarını bulamayabilir.

Ben sizlere bu elementin bulunup uyandırılması için ihtiyacımız olan temel formülü tanıtmak istiyorum. Böylelikle hangi element döngüsünde olduğunuzu, sıradaki element yolculuğunuzun ne olduğunu haritalarınız üzerinde bizzat okuyabilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz.

İnsanın bütün elementlerde dengeye ulaşması için bu yolculuk çok önemlidir. Bütün Elementleri dengeli bir şekilde kontrol edebilen insan içindeki Avatar’ı uyandırmış olur.

Ayrıca sizin bu Element Uyanışlarını yaşamanız için gökyüzünde açıldığını fark ettiğim özel fırsat pencerelerini de tanıyacaksınız. Bu fırsat pencereleri çok bariz ve güçlü bir şekilde belli element döngülerini başlatmanız için ihtiyacınız olan desteği size sağlamaktadır. Hangi döngü içindeyseniz o elementin uyanışını yaşamaya çok daha uygun olursunuz.

Bu eğitimin temelini oluşturan öğretilerden bazıları:
Psikolojik Astroloji
Medikal Astroloji
AstroHerbalizm
İslami Tıp – Mizaçlar
Ayurvedik Tıp – Doshalar
Enerji Tıbbı – Enerjetikler

Işık olsun. ✨

3 thoughts on “Element Uyanışları Kursu

 1. Öncelikle tekrardan çok teşekkürler benim elementlerle ve astroloji ile sağlıklı bir temelde tanışmama vesile olduğunuz için.
  Verimli bir eğitimdi astrolojiden, psikolojiden, tarihi öğretiler ve şifa bilimlerinden sentezlenmiş güzel sade ve anlaşılır bir üslupla geçen bu eğitimden sonra kendi yolculuğuma olan merakım daha çok arttı.
  ELEMENT UYANIŞLARI kursunun ilk öğrencilerinden biri olarak kendimi şanslı hissediyorum. Ve inanıyorum ki genç, dinamik ve bilge enerjinizle kolektifin farkındalığına nice güzel hizmetler sunacaksınız.
  Serkeftin.

 2. Merhabalar:) Serkan hocamın kapsamlı eğitimden nasiplenenlerdenim.. Dersler derya deniz.. Biz bu deryadan bir kısım bile öğrenip hayatımıza geçirebildiysek o da hocamız sayesinde (Allahın izniyle) ders dışında da gece gündüz her daim soru sorabilme lüksümüz oldu. Dersler kaydedilip defalarca izlenilecek bir formatta. Bize kattığı en önemli şey bana göre doğum anımızdaki gezegenleri gökyüzünü bilip kendimizde mevcut bulunan element miktarlarını keşfetmek 🙂 azlığı fazlalığında yapmamız gerekenleri, nefes tekniklerini vs. hayatımıza kattık..
  Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sizin eğitiminizle astroloji ve elementlerin temelini oluşturduk devamı da gelir inşAllah🤗

 3. Hava-Su-Toprak ve Ateşin hayatımızla bu kadar ilintili olduğunu bilmiyordum. Eğitimden sonra ciddi bir farkındalık kazandım. Sadece burçlar açısından değerlendirecegimizi beklerken disiplinler arası anlatmanız beni çok etkiledi. Özellikle sakin, dingin ve yalın anlatımınız dan bilgileri içsellestirdiğiniz o kadar belliydi ki…
  Hızlı konuşan ve hızlı hareket eden biri olarak dikkatimi çekti.
  Her eğitim sonrası bonus olarak o elementi dengeleyen nefes egzersizlerini de öğretmeniz çok iyi oldu..

  Ve ve ders saatine riayetiniz, hemen dersleri yüklemeniz takdire şayan. İşinizi yaparken ki profesyonelliğinizdendi…
  Çok istifade ettim…
  Umarım bu uyanışa vesile olan bilgiler çok kişiye ulaşır.
  Her şey için teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email ile Takipte Kalın
Instagram
WhatsApp
error: Content is protected !!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close